Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Staré Mesto
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Staré Mesto)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Staré Mesto - Komunálne voľby 1994

Bratislava - Staré Mesto /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Andrej Ďurkovský KDH 8 289 48,59 % Zvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Edmund Bombara SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
2. Mária Guregová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
3. Bohdana Machajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
4. Jozef Čierny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
5. Mária Kocianová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
6. Katarína Mazáčková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
7. Anna Prugarová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
8. Peter Beňuška nezávislý Zvolený
9. Kamil Grebeň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
10. Darina Kocková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
11. Vladimír Kohút SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
12. Marián Procházka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
13. Peter Schmidt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
14. Michal Staudt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
15. Júlia Takátsová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
16. Karol Kubík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
17. Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
18. Sven Šovčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
19. Martin Melicherčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
20. Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
21. Ladislav Štibranyi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
22. Libor Taliga SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
23. Emil Bartko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
24. Pavol Baxa SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
25. Júlia Margočová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
26. Eva Discantiny SPŽSR, KDH, , DS Zvolený
27. Jozef Husár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
28. Katarína Magulová SPŽSR, KDH, , DS Zvolený
29. Martin Stolár SPŽSR, KDH, , DS Zvolený
30. Helena Beniačová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
31. Peter Čiernik SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
32. Andrej Petrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
33. Koloman Prónay SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
34. Magdaléna Belanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
35. Drahomíra Mračková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
36. Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
37. Marta Šteffeková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. 13 35,14 %
2. KDH 12 32,43 %
3. DS 9 24,32 %
4. NDS 2 5,41 %
5. nezávislý 1 2,70 %