Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Komunálne voľby 2018

Bratislava /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Matúš Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko 58 578 36,54 % Zvolený
2. Václav Mika Nezávislý kandidát 36 661 22,87 % Nezvolený
3. Ivo Nesrovnal Nezávislý kandidát 29 531 18,42 % Nezvolený
4. Ján Mrva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 27 689 17,27 % Nezvolený
5. Iveta Plšeková Nezávislý kandidát 2 445 1,53 % Nezvolený
6. Roman Ruhig SNJ-sv 2 010 1,25 % Nezvolený
7. Miroslav Vetrík Nezávislý kandidát 1 204 0,75 % Nezvolený
8. Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 886 0,55 % Nezvolený
9. Viktor Béreš Mladí ľudia, NAJ 805 0,50 % Nezvolený
10. Jaroslav Brada STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 495 0,31 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Ján Hrčka Nezávislý kandidát 10 883 Zvolený
2. Martin Chren Nezávislý kandidát 10 240 Zvolený
3. Ján Budaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 9 660 Zvolený
4. Elena Pätoprstá Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 9 469 Zvolený
5. Tatiana Kratochvílová SPOLU, Progresívne Slovensko 9 409 Zvolený
6. Jakub Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko 9 062 Zvolený
7. Jana Poláčiková SPOLU, Progresívne Slovensko 8 394 Zvolený
8. Milan Vetrák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 8 141 Zvolený
9. Matúš Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko 8 087 Zvolený
10. Peter Hochschorner Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 8 048 Zvolený
11. Ján Buocik Nezávislý kandidát 7 894 Zvolený
12. Peter Cmorej Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 7 890 Zvolený
13. Michal Brat SPOLU, Progresívne Slovensko 7 203 Zvolený
14. Lucia Štasselová SPOLU, Progresívne Slovensko 7 035 Zvolený
15. Vladimír Dolinay Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 6 862 Zvolený
16. Ján Karman Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 6 646 Zvolený
17. Tomáš Palkovič SPOLU, Progresívne Slovensko 6 622 Zvolený
18. Peter Strapák SPOLU, Progresívne Slovensko 6 496 Zvolený
19. Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 6 485 Zvolený
20. Zdenka Zaťovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 6 355 Zvolený
21. Jakub Mrva SPOLU, Progresívne Slovensko 6 352 Zvolený
22. Dana Čahojová Nezávislý kandidát 6 010 Zvolený
23. Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 5 890 Zvolený
24. Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 5 832 Zvolený
25. Tomáš Korček Nezávislý kandidát 5 699 Zvolený
26. Gábor Grendel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 4 731 Zvolený
27. Adam Berka SPOLU, Progresívne Slovensko 4 608 Zvolený
28. Martin Vlačiky Nezávislý kandidát 4 572 Zvolený
29. Branislav Záhradník Nezávislý kandidát 4 542 Zvolený
30. Katarína Augustinič Nezávislý kandidát 4 484 Zvolený
31. Martin Kuruc Nezávislý kandidát 4 036 Zvolený
32. Peter Lenč Nezávislý kandidát 3 584 Zvolený
33. Alžbeta Ožvaldová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 3 203 Zvolený
34. Peter Pilinský Nezávislý kandidát 2 974 Zvolený
35. Lenka Antalová Plavuchová SPOLU, Progresívne Slovensko 2 624 Zvolený
36. Soňa Svoreňová Nezávislý kandidát 2 362 Zvolený
37. Rastislav Tešovič Nezávislý kandidát 1 965 Zvolený
38. Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko 1 744 Zvolený
39. Jozef Krúpa Nezávislý kandidát 1 509 Zvolený
40. Igor Polakovič SPOLU, Progresívne Slovensko 1 273 Zvolený
41. Radovan Jenčík Nezávislý kandidát 1 185 Zvolený
42. Monika Debnárová Nezávislý kandidát 837 Zvolený
43. Jozef Uhler Nezávislý kandidát 830 Zvolený
44. Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 403 Zvolený
45. Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 371 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. NEKA 17 37,78 %
2. KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Zmena zdola, DÚ 15 33,33 %
3. Progresívne Slovensko, SPOLU 13 28,89 %