Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Karlova Ves
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Karlova Ves)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Karlova Ves - Komunálne voľby 2014

Bratislava - Karlova Ves /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Dana Čahojová nezávislý 4 847 41,62 % Zvolený
2. Iveta Hanulíková Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD 3 746 32,17 % Nezvolený
3. Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ 2 460 21,12 % Nezvolený
4. Michal Makovník nezávislý 445 3,82 % Nezvolený
5. Dana Kobidová Robíme to pre deti - SF 148 1,27 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Dana Čahojová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 619 Zvolený
2. Miroslav Kadnár , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 252 Zvolený
3. Zuzana Volková , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 158 Zvolený
4. Lívia Poláchová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 155 Zvolený
5. Iveta Hanulíková SZS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD, SNS 1 149 Zvolený
6. Iva Lukačovičová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 064 Zvolený
7. Vladimír Dulla , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 051 Zvolený
8. Richard Savčinský , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 038 Zvolený
9. Robert Krampl , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 031 Zvolený
10. Rudolf Rosina , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 1 020 Zvolený
11. Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH 1 013 Zvolený
12. Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH 997 Zvolený
13. Daniela Záhradníková nezávislý 992 Zvolený
14. Pavol Martinický , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 971 Zvolený
15. Jaromír Šíbl , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 962 Zvolený
16. Branislav Záhradník nezávislý 955 Zvolený
17. Peter Buzáš , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 950 Zvolený
18. Juraj Kmeťko , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 932 Zvolený
19. Marcel Zajac , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 915 Zvolený
20. Ján Labuda , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 890 Zvolený
21. Anna Zemanová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 841 Zvolený
22. Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH 833 Zvolený
23. Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH 829 Zvolený
24. Petra Nagyová Džerengová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH 811 Zvolený
25. Zdeněk Borovička , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS 809 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, Zmena zdola 17 68,00 %
2. KDH, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, SZ, SaS 5 20,00 %
3. nezávislý 2 8,00 %
4. SMER-SD, SNS, SZS, Strana moderného Slovenska 1 4,00 %