Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Podunajské Biskupice
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Podunajské Biskupice)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Podunajské Biskupice - Komunálne voľby 2018

Bratislava - Podunajské Biskupice /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Zoltán Pék NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, MOST - HÍD 1 527 20,82 % Zvolený
2. Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko 1 279 17,44 % Nezvolený
3. Milan Černý Nezávislý kandidát 973 13,27 % Nezvolený
4. Ján Duranský Nezávislý kandidát 943 12,86 % Nezvolený
5. Ján Kšiňan Nezávislý kandidát 876 11,95 % Nezvolený
6. Martin Halás Nezávislý kandidát 432 5,89 % Nezvolený
7. Kristián Kevický Nezávislý kandidát 401 5,47 % Nezvolený
8. Zoran Kupkovič SZS, SNS, SMER-SD 386 5,26 % Nezvolený
9. Ján Španko Nezávislý kandidát 304 4,15 % Nezvolený
10. Andrej Bojczún Nezávislý kandidát 212 2,89 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Zoltán Pék Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 190 Zvolený
2. Mikuláš Krippel Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 034 Zvolený
3. Izabella Jégh SMK-MKP 858 Zvolený
4. Peter Tóth Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 801 Zvolený
5. Ildikó Virágová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 773 Zvolený
6. Pavol Hanzel Nezávislý kandidát 679 Zvolený
7. Stanislav Koiš Nezávislý kandidát 666 Zvolený
8. Barbora Lukáčová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 656 Zvolený
9. Michal Drábik SPOLU, Progresívne Slovensko 655 Zvolený
10. Iveta Daňková SPOLU, Progresívne Slovensko 639 Zvolený
11. Zuzana Čermanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 617 Zvolený
12. Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko 595 Zvolený
13. Pavol Kubiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 576 Zvolený
14. Boris Boleček Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 487 Zvolený
15. Boris Vereš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 434 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Zmena zdola, DÚ 9 60,00 %
2. Progresívne Slovensko, SPOLU 3 20,00 %
3. NEKA 2 13,33 %
4. SMK-MKP 1 6,67 %