Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Vrakuňa
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Vrakuňa)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Vrakuňa - Komunálne voľby 2018

Bratislava - Vrakuňa /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Martin Kuruc Nezávislý kandidát 5 779 94,20 % Zvolený
2. Marián Nagy NÁRODNÁ KOALÍCIA 356 5,80 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Zuzana Schwartzová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 332 Zvolený
2. Soňa Svoreňová Nezávislý kandidát 1 175 Zvolený
3. Stanislav Bruna SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 955 Zvolený
4. Zuzana Magálová SPOLU, Progresívne Slovensko 939 Zvolený
5. Ladislav Kugler SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 802 Zvolený
6. Marcel Boris SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 771 Zvolený
7. Jana Némethová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 710 Zvolený
8. Andrej Ravasz SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 568 Zvolený
9. Marek Zajíček OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA 552 Zvolený
10. Ondrej Hrivňák SPOLU, Progresívne Slovensko 552 Zvolený
11. Lívia Benedeková SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 542 Zvolený
12. Tomáš Galo SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 502 Zvolený
13. Robert Greizinger SPOLU, Progresívne Slovensko 353 Zvolený
14. Eva Samolejová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 333 Zvolený
15. Miroslav Macko SPOLU, Progresívne Slovensko 82 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, SaS, Zmena zdola, DÚ 10 66,67 %
2. Progresívne Slovensko, SPOLU 4 26,67 %
3. NEKA 1 6,67 %