Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Ružinov
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Ružinov)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Ružinov - Komunálne voľby 1994

Bratislava - Ružinov /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Richard Volek HZDS 6 492 29,51 % Zvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Vladimír Izák SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
2. Mária Lalíková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
3. Daniela Lukáčová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
4. Valent Mikuš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
5. Ján Mráz SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
6. Michal Pilka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
7. Katarína Pintérová SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
8. Anna Sísová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
9. Vladimír Bella SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
10. František Bohunický SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
11. Juraj Čupka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
12. Boris Dobrotka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
13. Pavol Kubovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
14. Michal Loj SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
15. Ján Martinák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
16. Ján Bicko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
17. Anastázia Ivanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
18. Viera Kasaszová SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
19. Petra Šepáková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
20. Ľubomír Bednarič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
21. Rudolf Blunár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
22. Peter Ďuračka SPŽSR, KDH, , DS Zvolený
23. Darius Jendrejský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
24. František Kyselica SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
25. Daniela Reingraberová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
26. Oľga Schmidtová SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
27. Vladimír Sirotka nezávislý Zvolený
28. Július Bartl SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
29. Danka Čertíková SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
30. Jozef Fabian SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
31. Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
32. Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
33. Eva Kollárová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
34. Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
35. Ján Šimkovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
36. Dušan Harvan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
37. Vladimír Kazinota SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
38. Albín Kovaľ SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
39. Milan Krištofovič SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
40. Martin Kuruc SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
41. Ladislav Lukáč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
42. František Moravčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
43. Mária Bajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
44. Helena Bujnová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
45. Peter Duchoň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
46. Samuel Guba SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
47. Roman Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
48. Peter Ilčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
49. Peter Lipták SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
50. Miroslav Mihok SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
51. Anna Brutovská SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
52. Ján Bujna SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
53. Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
54. Daniela Hajasová SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
55. Marta Poliaková SNS, KSÚ, HZDS Zvolený
56. Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
57. Oľga Hirnerová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
58. Štefan Kuťka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
59. Šarlota Laborde SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený
60. Vladimír Pavle SPŽSR, NDS, KDH, , DS Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. KDH 20 33,33 %
2. 16 26,67 %
3. HZDS 8 13,33 %
4. SNS 6 10,00 %
5. DS 6 10,00 %
6. SPŽSR 1 1,67 %
7. KSÚ 1 1,67 %
8. NDS 1 1,67 %
9. nezávislý 1 1,67 %