Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Ružinov
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Ružinov)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Ružinov - Komunálne voľby 2014

Bratislava - Ružinov /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Dušan Pekár OKS, SMK-MKP, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH 8 178 39,91 % Zvolený
2. Ján Buocik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SZ, SaS, SIEŤ 6 082 29,68 % Nezvolený
3. Slavomír Drozd SZS, SNS, SMER-SD 4 685 22,86 % Nezvolený
4. Miloslav Hetteš NP 665 3,25 % Nezvolený
5. Valentín Mikuš LEPŠIA ŠTVRŤ 612 2,99 % Nezvolený
6. Vladimír Kovalčík Strana moderného Slovenska 271 1,32 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Patrik Guldan nezávislý 1 054 Zvolený
2. Mária Barancová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 1 051 Zvolený
3. Tatiana Tomášková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 934 Zvolený
4. Igor Adamec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 923 Zvolený
5. Martin Vojtašovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 898 Zvolený
6. Lucia Štasselová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 891 Zvolený
7. Radovan Bajer , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 866 Zvolený
8. Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 851 Zvolený
9. Slavomír Drozd SZS, SMER-SD, SNS 814 Zvolený
10. Anna Reinerová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 740 Zvolený
11. Martin Patoprstý SZS, SMER-SD, SNS 739 Zvolený
12. Peter Hrapko SZS, SMER-SD, SNS 717 Zvolený
13. Daniela Šurinová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 703 Zvolený
14. Martin Pener , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 672 Zvolený
15. Martin Ferák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 660 Zvolený
16. Marián Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 655 Zvolený
17. Petra Palenčárová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 649 Zvolený
18. Jozef Matúšek nezávislý 637 Zvolený
19. Pavol Jusko , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 591 Zvolený
20. Tomáš Alscher SZS, SMER-SD, SNS 574 Zvolený
21. Vladimír Sloboda SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 574 Zvolený
22. Peter Turlík , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 529 Zvolený
23. Martin Lazík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 521 Zvolený
24. Martina Fondrková , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH 495 Zvolený
25. Attila Horváth SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD 490 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SIEŤ, SZ, SaS 12 48,00 %
2. DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, SMK-MKP, Zmena zdola 7 28,00 %
3. SMER-SD, SNS, SZS 4 16,00 %
4. nezávislý 2 8,00 %