Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Ružinov
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Ružinov)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Ružinov - Komunálne voľby 2018

Bratislava - Ružinov /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Martin Chren Nezávislý kandidát 9 273 34,21 % Zvolený
2. Ján Buocik NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 6 455 23,81 % Nezvolený
3. Jana Poláčiková SPOLU, Progresívne Slovensko 4 465 16,47 % Nezvolený
4. Dušan Pekár KDH 3 916 14,45 % Nezvolený
5. Slavomír Drozd SZS, SZ, SNS, SMER-SD 1 291 4,76 % Nezvolený
6. Igor Adamec SKS 1 282 4,73 % Nezvolený
7. Kristína Laššáková ĽS Naše Slovensko 423 1,56 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Monika Ďurajková SPOLU, Progresívne Slovensko 1 706 Zvolený
2. Martin Patoprstý Nezávislý kandidát 1 605 Zvolený
3. Katarína Šimončičová SPOLU, Progresívne Slovensko 1 434 Zvolený
4. Vladimír Sirotka Nezávislý kandidát 1 210 Zvolený
5. Lucia Štasselová SPOLU, Progresívne Slovensko 1 190 Zvolený
6. Boris Čechvala SPOLU, Progresívne Slovensko 1 180 Zvolený
7. František Bolgáč SPOLU, Progresívne Slovensko 1 179 Zvolený
8. Martin Ferák SPOLU, Progresívne Slovensko 1 172 Zvolený
9. Marcela Kulifajová Nezávislý kandidát 1 151 Zvolený
10. Peter Herceg SPOLU, Progresívne Slovensko 1 143 Zvolený
11. Eva Bacigalová Nezávislý kandidát 1 093 Zvolený
12. Kamil Bodnár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 055 Zvolený
13. Nikolaj Gečevský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 047 Zvolený
14. Silvia Pilková SPOLU, Progresívne Slovensko 1 046 Zvolený
15. Michal Gašaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 038 Zvolený
16. Peter Strapák SPOLU, Progresívne Slovensko 1 035 Zvolený
17. Mária Barancová Nezávislý kandidát 1 009 Zvolený
18. Maroš Mačuha Nezávislý kandidát 949 Zvolený
19. Marek Machata Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 930 Zvolený
20. Petra Kurhajcová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 900 Zvolený
21. Matúš Méheš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 868 Zvolený
22. Jozef Matúšek Nezávislý kandidát 833 Zvolený
23. Michaela Biháryová Nezávislý kandidát 787 Zvolený
24. Michal Vicáň Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 570 Zvolený
25. Ivan Kraszkó SPOLU, Progresívne Slovensko 560 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. Progresívne Slovensko, SPOLU 10 40,00 %
2. NEKA 8 32,00 %
3. NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Zmena zdola, DÚ 7 28,00 %