Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Bratislava - Nové Mesto
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Bratislava - Nové Mesto)

Výsledky v kraji - Mesto Bratislava - Nové Mesto - Komunálne voľby 1994

Bratislava - Nové Mesto /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Richard Frimmel SDĽ 4 176 32,90 % Zvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Dušan Bobrík SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
2. Karol Bunčák SNS, HZDS Zvolený
3. Miloslav Kavický SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
4. Pavol Kočvara SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
5. Jozef Košta SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
6. Emil Ľupták SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
7. Vilma Otrusiníková SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
8. Rafael Redhammer SNS, HZDS Zvolený
9. Ján Reháček SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
10. Milan Beier SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
11. Anna Dúžeková SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
12. Anna Farská SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
13. Rastislav Harman SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
14. Anna Jánošová SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
15. Amália Knoteková SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
16. Milan Kukliš SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
17. Nevenka Pišútová SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
18. Anton Pristaš SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
19. Peter Púček SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
20. Viera Štepánková SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
21. Ján Čičmič SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
22. Jozef Doležal SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
23. Dagmar Füzeková SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
24. Vladimír Chladný SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
25. Jaroslav Jelšík SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
26. Darius Klinovský SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
27. Karol Kolada SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
28. Karol Németh SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
29. Jarmila Vaňková SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
30. Jarmila Bernáthová SNS, HZDS Zvolený
31. Ľubomír Ficker SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
32. Alena Heribanová SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
33. Oto Makýš SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
34. František Srnanský SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
35. Andrej Šesták SNS, HZDS Zvolený
36. Alfréd Daniš SNS, HZDS Zvolený
37. Ľubomír Jurík SNS, HZDS Zvolený
38. František Kocun SDĽ, NDS, KDH, , DS Zvolený
39. Zdenka Urbášková SNS, HZDS Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. KDH 12 30,77 %
2. DS 7 17,95 %
3. 6 15,38 %
4. SDĽ 6 15,38 %
5. HZDS 5 12,82 %
6. SNS 2 5,13 %
7. NDS 1 2,56 %