Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Mesto Moldava nad Bodvou

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMK-MKP 485 34,96 %
2. ĽS Naše Slovensko 165 11,89 %
3. Koalícia PS a SPOLU 164 11,82 %
4. SMER-SD 113 8,14 %
5. SaS 96 6,92 %
6. OĽaNO 90 6,48 %
7. MOST - HÍD 86 6,20 %
8. KDH 39 2,81 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 35 2,52 %
10. KDŽP 26 1,87 %
11. SNS 16 1,15 %
12. KAH 10 0,72 %
SZS 10 0,72 %
DS 10 0,72 %
15. NÁRODNÁ KOALÍCIA 9 0,64 %
16. Kresťanská únia 7 0,50 %
17. MKDA-MKDSZ 4 0,28 %
Koalícia KSS, VZDOR 4 0,28 %
19. DOPRAVA 3 0,21 %
20. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 0,14 %
HLAS ĽUDU 2 0,14 %
PD 2 0,14 %
DOMA DOBRE 2 0,14 %
Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 0,14 %
NAJ 2 0,14 %
26. SP 1 0,07 %
SRK 1 0,07 %
SKS 1 0,07 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER - SD 69 Zvolený
Miroslav Číž SMER - SD 28 Zvolený
Robert Hajšel SMER - SD 5 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER - SD 6 Nezvolený
Igor Melicher SMER - SD 4 Nezvolený
Martin Lancz SMER - SD 4 Nezvolený
Ján Mažgút SMER - SD 3 Nezvolený
Richard Eliáš SMER - SD 12 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER - SD 1 Nezvolený
Peter Voľanský SMER - SD 2 Nezvolený
Veronika Murková SMER - SD 4 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER - SD 3 Nezvolený
Peter Hanulík SMER - SD 2 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 19 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 1 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 3 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 9 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 2 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 1 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 3 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 4 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 46 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 83 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 32 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 4 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 9 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 9 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 19 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 40 Zvolený
Andrej Hryc KAH 7 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 5 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 4 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 5 Nezvolený
Karol Konárik SNS 1 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 1 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 3 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 3 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 1 Nezvolený
Martin Čornej SNS 1 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 2 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA 15 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA 4 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA 4 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA 3 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA 1 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA 3 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA 1 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA 5 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA 1 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA 4 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 25 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 9 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 59 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 2 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 3 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 1 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 4 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 2 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 5 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 1 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 2 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Filip Danninger SP 0 Nezvolený
Michal Buraľ SP 0 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 0 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 1 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 1 Nezvolený
Lenka Humajová SP 0 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 0 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 2 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 0 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 1 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 0 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 0 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 0 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 0 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 0 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 15 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 9 Zvolený
Marián Čaučík KDH 8 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 2 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 9 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 2 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 3 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 2 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 7 Nezvolený
Martin Čulen SZS 1 Nezvolený
Roman Kollár SZS 2 Nezvolený
Michal Krištof SZS 2 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 3 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 3 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 53 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 11 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 5 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 4 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 13 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 6 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 16 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 1 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 1 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 5 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 2 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 2 Nezvolený
Alojz Hančin PD 0 Nezvolený
Otília Hamacková PD 0 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 1 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 1 Nezvolený
Igor Adamec SKS 0 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 0 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 1 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 234 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 134 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 11 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 4 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 5 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 6 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 296 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 10 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 6 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 4 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 3 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 14 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 3 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 29 Zvolený
Alojz Baránik SaS 14 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 59 Zvolený
Natália Blahová SaS 9 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 5 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 1 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 3 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 4 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 1 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 3 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 1 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 2 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 0 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 0 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 1 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 5 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 4 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 1 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 68 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 27 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 31 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 10 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 18 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 13 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 6 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 11 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 9 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 4 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 10 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 19 Nezvolený
Michal Kravčík DS 6 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 4 Nezvolený
Pavol Gašper DS 3 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 3 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 4 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v meste Moldava nad Bodvou