Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Valaská

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 157 26,25 %
2. ĽS Naše Slovensko 110 18,39 %
3. Koalícia PS a SPOLU 91 15,21 %
4. SaS 48 8,02 %
5. NAJ 44 7,35 %
6. SME RODINA - Boris Kollár 27 4,51 %
OĽaNO 27 4,51 %
8. SNS 24 4,01 %
9. KDH 19 3,17 %
10. Kresťanská únia 14 2,34 %
11. Koalícia KSS, VZDOR 10 1,67 %
12. KDŽP 4 0,66 %
Slovenská ľudová strana (SĽS) 4 0,66 %
NÁRODNÁ KOALÍCIA 4 0,66 %
15. KAH 3 0,50 %
DOPRAVA 3 0,50 %
SZS 3 0,50 %
18. EDS 2 0,33 %
19. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 0,16 %
PD 1 0,16 %
DOMA DOBRE 1 0,16 %
DS 1 0,16 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 108 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 68 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 9 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 7 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 9 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 3 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 2 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 4 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 3 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 1 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 0 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 3 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 0 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 2 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 14 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 34 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 34 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 5 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 9 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 5 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 19 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 5 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 11 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 35 Zvolený
Andrej Hryc KAH 1 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 11 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 4 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 6 Nezvolený
Karol Konárik SNS 4 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 2 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 2 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 15 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 3 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 9 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 12 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 0 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 1 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 2 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 5 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 2 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 1 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 0 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 0 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 1 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 0 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 0 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 0 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 0 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 0 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 7 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 1 Zvolený
Marián Čaučík KDH 2 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 1 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 5 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 1 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 10 Nezvolený
Martin Čulen SZS 0 Nezvolený
Roman Kollár SZS 1 Nezvolený
Michal Krištof SZS 0 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 2 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 1 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 1 Nezvolený
Alojz Hančin PD 0 Nezvolený
Otília Hamacková PD 0 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 0 Nezvolený
Erika Adamová EDS 0 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 0 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 0 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 0 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 2 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 0 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 0 Nezvolený
Samuel Letko EDS 0 Nezvolený
Martin Kanza EDS 0 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 2 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 0 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 0 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 10 Zvolený
Alojz Baránik SaS 2 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 24 Zvolený
Natália Blahová SaS 5 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 3 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 1 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 1 Nezvolený
Karol Galek SaS 5 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 2 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 3 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 1 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 3 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 41 Nezvolený
Emil Samko NAJ 1 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 0 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 4 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 1 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 1 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 1 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 6 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 11 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 1 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 3 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 2 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 1 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 40 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 11 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 11 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 6 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 11 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 16 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 4 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 10 Nezvolený
Michal Kravčík DS 0 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 0 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Valaská