Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Kunova Teplica

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMK-MKP 15 31,25 %
2. ĽS Naše Slovensko 6 12,50 %
MOST - HÍD 6 12,50 %
4. SME RODINA - Boris Kollár 5 10,41 %
5. SMER-SD 3 6,25 %
OĽaNO 3 6,25 %
7. SaS 2 4,16 %
NAJ 2 4,16 %
Koalícia PS a SPOLU 2 4,16 %
10. KDŽP 1 2,08 %
STS 1 2,08 %
KDH 1 2,08 %
Koalícia KSS, VZDOR 1 2,08 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 2 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 0 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 0 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 0 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 1 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 0 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 1 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 0 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 1 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 0 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 1 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 1 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 0 Zvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 2 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 1 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 3 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 0 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 0 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Viktor Valik STS 1 Nezvolený
Ján Lacko STS 0 Nezvolený
František Tanko STS 1 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 0 Nezvolený
Dezider Bilý STS 0 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 0 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 0 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 0 Nezvolený
Martin Somora STS 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 1 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 0 Zvolený
Marián Čaučík KDH 0 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 0 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 0 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 0 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 1 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 1 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 1 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 1 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 1 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 5 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 3 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 5 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 1 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 3 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 0 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 0 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 2 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 0 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 0 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 6 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 2 Zvolený
Alojz Baránik SaS 0 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 2 Zvolený
Natália Blahová SaS 0 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 0 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 0 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 2 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 1 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 0 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 0 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 1 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Kunova Teplica