Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Tašuľa

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 12 35,29 %
2. Koalícia PS a SPOLU 5 14,70 %
3. SaS 4 11,76 %
4. SME RODINA - Boris Kollár 3 8,82 %
OĽaNO 3 8,82 %
SP 3 8,82 %
7. ĽS Naše Slovensko 1 2,94 %
SNS 1 2,94 %
Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 2,94 %
Kresťanská únia 1 2,94 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 7 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 1 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 2 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 2 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 1 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 3 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 0 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 1 Zvolený
Jaroslav Paška SNS 0 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 0 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 1 Nezvolený
Karol Konárik SNS 0 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 0 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 1 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 0 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 1 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 0 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 2 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 0 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Filip Danninger SP 3 Nezvolený
Michal Buraľ SP 0 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 0 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 0 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 3 Nezvolený
Lenka Humajová SP 0 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 1 Zvolený
Alojz Baránik SaS 0 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 3 Zvolený
Natália Blahová SaS 1 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 1 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 1 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 1 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 0 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 3 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 1 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Tašuľa