Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Zlatná na Ostrove

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMK-MKP 157 63,05 %
2. MOST - HÍD 33 13,25 %
3. MKDA-MKDSZ 17 6,82 %
4. SMER-SD 13 5,22 %
5. SME RODINA - Boris Kollár 7 2,81 %
6. ĽS Naše Slovensko 6 2,40 %
Koalícia PS a SPOLU 6 2,40 %
8. OĽaNO 5 2,00 %
9. KDH 2 0,80 %
10. Koalícia KSS, VZDOR 1 0,40 %
SaS 1 0,40 %
NAJ 1 0,40 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 7 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 3 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 0 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 1 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 4 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 1 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 0 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 2 Zvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 2 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 2 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 2 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 1 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 0 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 13 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 2 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 4 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 1 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 0 Zvolený
Marián Čaučík KDH 1 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 0 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 0 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 0 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 0 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 24 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 0 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 1 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 5 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 2 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 1 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 11 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 63 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 40 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 23 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 53 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 1 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 0 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 3 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 0 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 9 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 1 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 0 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 0 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 1 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 0 Zvolený
Alojz Baránik SaS 0 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 1 Zvolený
Natália Blahová SaS 1 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 0 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 0 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 1 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 0 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 0 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 2 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 2 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Zlatná na Ostrove