Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Okres Trebišov

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 2 076 16,23 %
2. SMK-MKP 2 009 15,71 %
3. ĽS Naše Slovensko 1 254 9,80 %
4. MOST - HÍD 1 246 9,74 %
5. Koalícia PS a SPOLU 1 164 9,10 %
6. KDH 949 7,42 %
7. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 930 7,27 %
8. SME RODINA - Boris Kollár 723 5,65 %
9. SaS 596 4,66 %
10. Kresťanská únia 349 2,72 %
11. SNS 294 2,29 %
12. MKDA-MKDSZ 234 1,83 %
13. KDŽP 232 1,81 %
14. NÁRODNÁ KOALÍCIA 106 0,82 %
15. DOMA DOBRE 82 0,64 %
16. KAH 81 0,63 %
17. DS 80 0,62 %
18. Koalícia KSS, VZDOR 68 0,53 %
19. SZS 57 0,44 %
20. PD 45 0,35 %
21. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 36 0,28 %
22. Slovenská ľudová strana (SĽS) 29 0,22 %
23. HLAS ĽUDU 23 0,17 %
NAJ 23 0,17 %
25. SP 21 0,16 %
26. SRK 18 0,14 %
EDS 18 0,14 %
28. DOPRAVA 17 0,13 %
29. STS 14 0,10 %
30. SKS 6 0,04 %
31. SNJ-sv 4 0,03 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Katarína Roth Nev... SMER-SD 274 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 69 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 38 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 63 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 293 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 22 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 117 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 27 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 8 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 34 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 22 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 138 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 25 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 8 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 11 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 22 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 19 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 9 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 2 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 14 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 54 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 1 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 3 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 1 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 198 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 514 Nezvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 28 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 57 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 12 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 59 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 57 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 27 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 145 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 7 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 58 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 26 Nezvolený
Andrej Hryc KAH 55 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 131 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 84 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 62 Nezvolený
Karol Konárik SNS 8 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 6 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 6 Nezvolený
Robert Hajšel SMER-SD 139 Zvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 347 Zvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 397 Zvolený
Eva Milučká SNS 5 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 3 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 2 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 3 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 16 Nezvolený
Martin Čornej SNS 58 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 24 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 8 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 270 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 49 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 58 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 28 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 7 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 10 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 22 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 54 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 9 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 80 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 9 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 432 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 134 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 112 Nezvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 11 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 8 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 20 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 86 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 19 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 7 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 8 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 57 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 8 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 10 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 14 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 26 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 5 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 4 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 3 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 3 Nezvolený
Filip Danninger SP 8 Nezvolený
Michal Buraľ SP 1 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 4 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 6 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 6 Nezvolený
Lenka Humajová SP 3 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 1 Nezvolený
Viktor Valik STS 10 Nezvolený
Ján Lacko STS 4 Nezvolený
František Tanko STS 5 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 1 Nezvolený
Dezider Bilý STS 0 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 0 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 1 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 1 Nezvolený
Martin Somora STS 0 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 11 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 4 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 4 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 2 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 24 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 160 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 4 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 84 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 6 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 3 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 3 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 4 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 2 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 2 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 5 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 4 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 63 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 5 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 1 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 5 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 3 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 0 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 0 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 0 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 1 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 2 Nezvolený
Marián Čaučík KDH 214 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 13 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 342 Zvolený
Miriam Kuzárová KDH 121 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 140 Nezvolený
Ján Hencel KDH 23 Nezvolený
Michal Považan KDH 27 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 13 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 5 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 4 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 34 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 4 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 331 Nezvolený
Martin Čulen SZS 10 Nezvolený
Roman Kollár SZS 17 Nezvolený
Michal Krištof SZS 12 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 12 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 8 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 540 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 25 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 21 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 20 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 5 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 12 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 1088 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 19 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 58 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 18 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 7 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 10 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 51 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 12 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 19 Nezvolený
Alojz Hančin PD 11 Nezvolený
Otília Hamacková PD 21 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 5 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 10 Nezvolený
Igor Adamec SKS 4 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 2 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 1 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 0 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 0 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 0 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 2 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 1 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 0 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 0 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 1 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 0 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 0 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 1187 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 925 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 40 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 30 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 28 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 39 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 120 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 14 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 7 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 29 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 13 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 417 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 11 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 8 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 33 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 18 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 28 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 7 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 7 Nezvolený
Erika Adamová EDS 3 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 5 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 0 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 0 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 0 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 0 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 0 Nezvolený
Samuel Letko EDS 3 Nezvolený
Martin Kanza EDS 0 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 0 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 0 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 1 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 0 Nezvolený
Alojz Baránik SaS 87 Nezvolený
Natália Blahová SaS 96 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 29 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 8 Nezvolený
Karol Ides SaS 3 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 10 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 12 Nezvolený
Karol Galek SaS 21 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 2 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 10 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 1 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 23 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 5 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 5 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 5 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 18 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 3 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 7 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 1 Nezvolený
Emil Samko NAJ 1 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 1 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 2 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 4 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 4 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 5 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 183 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 251 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 11 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 32 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 53 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 6 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 4 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 23 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 221 Zvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 14 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 7 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 6 Nezvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 200 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 85 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 55 Nezvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 47 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 3 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 86 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 62 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 29 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 58 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 134 Nezvolený
Michal Kravčík DS 0 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 0 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Monika Beňová SMER-SD 1097 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 196 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 641 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 348 Zvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 96 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 118 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 153 Zvolený
Peter Pollák OĽaNO 656 Zvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 454 Zvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v okrese Trebišov