Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Okres Poprad

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. Koalícia PS a SPOLU 4 104 21,25 %
2. ĽS Naše Slovensko 2 895 14,99 %
3. SMER-SD 2 622 13,57 %
4. KDH 2 510 12,99 %
5. SaS 1 955 10,12 %
6. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 1 001 5,18 %
7. Kresťanská únia 654 3,38 %
8. SNS 633 3,27 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 605 3,13 %
10. KDŽP 568 2,94 %
11. NAJ 318 1,64 %
12. DS 294 1,52 %
13. DOMA DOBRE 228 1,18 %
14. KAH 197 1,02 %
15. NÁRODNÁ KOALÍCIA 146 0,75 %
16. SZS 101 0,52 %
17. Koalícia KSS, VZDOR 91 0,47 %
18. MOST - HÍD 65 0,33 %
19. Slovenská ľudová strana (SĽS) 54 0,27 %
20. SP 49 0,25 %
21. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 43 0,22 %
22. DOPRAVA 35 0,18 %
23. HLAS ĽUDU 34 0,17 %
24. PD 27 0,13 %
25. EDS 22 0,11 %
26. SMK-MKP 20 0,10 %
27. STS 19 0,09 %
28. SRK 15 0,07 %
29. SNJ-sv 3 0,01 %
30. MKDA-MKDSZ 2 0,01 %
SKS 2 0,01 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Katarína Roth Nev... SMER-SD 171 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 126 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 29 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 47 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 251 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 45 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 22 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 37 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 15 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 164 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 29 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 437 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 58 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 13 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 22 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 28 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 32 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 2 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 6 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 3 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 218 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 4 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 6 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 26 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 377 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 1245 Nezvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 63 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 134 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 13 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 48 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 240 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 32 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 173 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 32 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 32 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 32 Nezvolený
Andrej Hryc KAH 112 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 327 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 211 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 174 Nezvolený
Karol Konárik SNS 12 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 11 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 34 Nezvolený
Robert Hajšel SMER-SD 192 Zvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 1550 Zvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 875 Zvolený
Eva Milučká SNS 14 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 2 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 7 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 13 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 16 Nezvolený
Martin Čornej SNS 16 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 26 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 9 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 223 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 72 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 125 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 76 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 7 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 8 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 43 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 46 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 9 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 20 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 31 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 27 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 17 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 33 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 192 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 263 Nezvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 75 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 33 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 55 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 56 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 13 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 16 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 21 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 39 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 13 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 8 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 10 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 26 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 6 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 4 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 11 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 4 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 3 Nezvolený
Filip Danninger SP 13 Nezvolený
Michal Buraľ SP 4 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 14 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 6 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 9 Nezvolený
Lenka Humajová SP 10 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 4 Nezvolený
Viktor Valik STS 11 Nezvolený
Ján Lacko STS 1 Nezvolený
František Tanko STS 6 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 1 Nezvolený
Dezider Bilý STS 1 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 0 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 3 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 0 Nezvolený
Martin Somora STS 6 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 9 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 5 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 13 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 5 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 2 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 2 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 2 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 2 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 14 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 6 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 7 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 0 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 16 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 0 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 2 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 2 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 1 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 0 Nezvolený
Marián Čaučík KDH 404 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 14 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 764 Zvolený
Miriam Kuzárová KDH 1238 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 43 Nezvolený
Ján Hencel KDH 203 Nezvolený
Michal Považan KDH 21 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 26 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 20 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 13 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 43 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 5 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 587 Nezvolený
Martin Čulen SZS 21 Nezvolený
Roman Kollár SZS 22 Nezvolený
Michal Krištof SZS 28 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 26 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 12 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 8 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 31 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 9 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 28 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 1 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 2 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 1 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 2 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 6 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 5 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 3 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 22 Nezvolený
Alojz Hančin PD 6 Nezvolený
Otília Hamacková PD 2 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 3 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 10 Nezvolený
Igor Adamec SKS 2 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 0 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 1 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 0 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 1 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 0 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 1 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 0 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 2 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 1 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 0 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 0 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 0 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 10 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 11 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 0 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 0 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 1 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 1 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 2 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 1 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 2 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 0 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 1 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 0 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 47 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 30 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 5 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 10 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 9 Nezvolený
Erika Adamová EDS 3 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 2 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 2 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 1 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 1 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 1 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 0 Nezvolený
Samuel Letko EDS 0 Nezvolený
Martin Kanza EDS 2 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 1 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 0 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 0 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 1 Nezvolený
Alojz Baránik SaS 243 Nezvolený
Natália Blahová SaS 198 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 123 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 27 Nezvolený
Karol Ides SaS 2 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 28 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 178 Nezvolený
Karol Galek SaS 208 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 5 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 16 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 9 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 46 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 4 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 15 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 4 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 31 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 5 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 9 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 4 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 30 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 72 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 4 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 165 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 1 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 6 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 3 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 244 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 4 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 1 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 344 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 513 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 17 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 75 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 95 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 19 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 8 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 2 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 648 Zvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 5 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 8 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 8 Nezvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 421 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 236 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 119 Nezvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 194 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 247 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 115 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 796 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 198 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 496 Nezvolený
Michal Kravčík DS 0 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 0 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Monika Beňová SMER-SD 1539 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 428 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 945 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 1093 Zvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 465 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 581 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 672 Zvolený
Peter Pollák OĽaNO 544 Zvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 1544 Zvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v okrese Poprad