Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Okres Dunajská Streda

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMK-MKP 9 658 44,73 %
2. MOST - HÍD 5 071 23,48 %
3. Koalícia PS a SPOLU 2 116 9,80 %
4. SaS 926 4,28 %
5. SMER-SD 702 3,25 %
6. ĽS Naše Slovensko 633 2,93 %
7. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 557 2,58 %
8. SME RODINA - Boris Kollár 404 1,87 %
9. KDH 372 1,72 %
10. MKDA-MKDSZ 225 1,04 %
11. SNS 169 0,78 %
12. Kresťanská únia 162 0,75 %
13. SZS 100 0,46 %
14. KAH 78 0,36 %
15. KDŽP 69 0,31 %
16. SP 56 0,25 %
17. Koalícia KSS, VZDOR 41 0,18 %
18. HLAS ĽUDU 34 0,15 %
19. DOPRAVA 31 0,14 %
NÁRODNÁ KOALÍCIA 31 0,14 %
21. Slovenská ľudová strana (SĽS) 25 0,11 %
22. PD 24 0,11 %
DS 24 0,11 %
24. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 20 0,09 %
25. DOMA DOBRE 18 0,08 %
26. EDS 17 0,07 %
27. STS 9 0,04 %
28. SNJ-sv 5 0,02 %
NAJ 5 0,02 %
30. SRK 4 0,01 %
31. SKS 2 0,00 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Katarína Roth Nev... SMER-SD 56 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 31 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 14 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 23 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 25 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 27 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 5 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 13 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 9 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 9 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 12 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 43 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 8 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 3 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 6 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 4 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 5 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 1 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 4 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 1 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 24 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 2 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 1 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 1 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 118 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 204 Nezvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 23 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 28 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 12 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 42 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 11 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 50 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 13 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 12 Nezvolený
Andrej Hryc KAH 37 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 83 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 53 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 49 Nezvolený
Karol Konárik SNS 13 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 4 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 1 Nezvolený
Robert Hajšel SMER-SD 70 Zvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 231 Zvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 227 Zvolený
Eva Milučká SNS 4 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 4 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 3 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 4 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 2 Nezvolený
Martin Čornej SNS 2 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 10 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 9 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 148 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 99 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 112 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 46 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 15 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 13 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 44 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 10 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 13 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 10 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 162 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 136 Nezvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 17 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 29 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 71 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 18 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 7 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 2 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 10 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 21 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 23 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 7 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 7 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 8 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 5 Nezvolený
Filip Danninger SP 38 Nezvolený
Michal Buraľ SP 6 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 17 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 5 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 4 Nezvolený
Lenka Humajová SP 1 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 1 Nezvolený
Viktor Valik STS 2 Nezvolený
Ján Lacko STS 1 Nezvolený
František Tanko STS 1 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 2 Nezvolený
Dezider Bilý STS 0 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 3 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 1 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 0 Nezvolený
Martin Somora STS 0 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 8 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 4 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 6 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 2 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 2 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 9 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 93 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 53 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 12 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 17 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 15 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 15 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 9 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 7 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 23 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 13 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 6 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 12 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 10 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 11 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 8 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 8 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 6 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 0 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 6 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 1 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 1 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 5 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 2 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 2 Nezvolený
Marián Čaučík KDH 93 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 25 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 159 Zvolený
Miriam Kuzárová KDH 52 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 7 Nezvolený
Ján Hencel KDH 4 Nezvolený
Michal Považan KDH 8 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 7 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 4 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 6 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 4 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 7 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 79 Nezvolený
Martin Čulen SZS 25 Nezvolený
Roman Kollár SZS 24 Nezvolený
Michal Krištof SZS 25 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 21 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 22 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 4067 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 228 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 215 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 33 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 221 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 1948 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 21 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 267 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 8 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 64 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 43 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 114 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 159 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 39 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 20 Nezvolený
Alojz Hančin PD 1 Nezvolený
Otília Hamacková PD 6 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 3 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 2 Nezvolený
Igor Adamec SKS 2 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 0 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 1 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 0 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 1 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 2 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 0 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 0 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 1 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 0 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 0 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 1 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 1 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 4561 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 4687 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 2048 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 824 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 153 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 523 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 48 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 56 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 115 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 482 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 102 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 36 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 33 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 1101 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 23 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 12 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 11 Nezvolený
Erika Adamová EDS 1 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 0 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 0 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 2 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 0 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 1 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 1 Nezvolený
Samuel Letko EDS 1 Nezvolený
Martin Kanza EDS 0 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 2 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 1 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 2 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 1 Nezvolený
Alojz Baránik SaS 116 Nezvolený
Natália Blahová SaS 113 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 41 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 26 Nezvolený
Karol Ides SaS 7 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 27 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 18 Nezvolený
Karol Galek SaS 19 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 5 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 10 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 10 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 33 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 4 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 4 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 16 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 3 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 0 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 0 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 0 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 3 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 1 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 85 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 126 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 3 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 14 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 11 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 10 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 3 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 1 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 344 Zvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 1 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 3 Nezvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 203 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 205 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 80 Nezvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 124 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 11 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 167 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 42 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 20 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 128 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 200 Nezvolený
Michal Kravčík DS 0 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 0 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Monika Beňová SMER-SD 423 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 302 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 225 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 568 Zvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 290 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 234 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 133 Zvolený
Peter Pollák OĽaNO 269 Zvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 861 Zvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v okrese Dunajská Streda