Parlamentné voľby 2016 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Vývoj výsledkov strany

# Rok Počet hlasov Percentuálny výsledok Počet kresiel v parlamente
1 2016 3 595 0,13 %

Zvolení poslanci v parlamentných voľbách 2016

Táto strana nemá zvolených poslancov.

Kandidáti na poslancov v parlamentných voľbách 2016

# Meno Titul Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu
85 Alena Horňáková Bc. 47 koordinátorka aktivít v obci Palín
18 Alena Kolumberová 50 nezamestnaná Poprad
30 Alena Laborecká PhDr. Mgr. 54 sociálna pracovníčka Trenčín
48 Alena Pivovarčiová PhDr. 58 nezamestnaná Tisovec
65 Alojz Hančin Ing. 47 riaditeľ spoločnosti Želiezovce
76 Anna Ihnatcová Ing. 56 sociálna pracovníčka Humenné
67 Anton Teleki Bc. 38 pedagóg Komárno
87 Attila Lukáč Mgr. 55 nezamestnaný, poslanec obecného zastupiteľstva Vojany
84 Barbora Karácsony 25 zdravotná sestra Prievidza
52 Beata Šolcová 55 obchodná zástupkyňa Bratislava - Staré Mesto
73 Boris Karácsony 34 podnikateľ Bratislava - Rusovce
39 Dagmar Kahúnová JUDr. 57 živnostníčka Bratislava - Dúbravka
21 Darina Halušková Mgr. 58 nezamestnaná Čadca
40 David Sulík Ing. 46 ekonóm Malinovo
50 Dušan Zachar Ing. 51 operátor velína Martin
22 Elena Mozolová Ing. 58 stavebná inžinierka Poprad
5 Emília Uhláriková PaedDr. 58 pedagogička Banská Bystrica
43 Emil Zaťko 33 predajca Zlaté Moravce
90 Eva Barnová 54 invalidná dôchodkyňa Spišské Tomášovce
100 Eva Copáková Mgr. 54 mediátorka, mierová aktivistka Michalovce
4 Eva Lajčiaková Mgr. 55 ekonómka Žilina
54 František Grúlik JUDr. 66 dôchodca Ilava
97 František Pos 51 vedúci pekár Pozdišovce
66 Gabriela Czaniková 55 učiteľka MŠ Nové Zámky
82 Gabriela Olejníková Mgr. 57 živnostníčka, opatrovateľka Pečovská Nová Ves
12 Gabriela Závacká JUDr. 38 asistentka poslankyne NR SR Košice - Barca
7 Gabriel Karácsony Ing. 69 opatrovateľ Bratislava - Rusovce
19 Igor Jurečka Ing. 45 programátor Ratková
79 Ivana Holenová Ing. 41 živnostníčka v umeleckej výrobe Turzovka
58 Ivan Herda 45 živnostník Tovarníky
35 Ivan Marko Ing. 54 obchodný riaditeľ Zvolen
77 Ivan Murza JUDr. 57 výsluhový dôchodca Gemerská Poloma
44 Iveta Roďomová 51 nezamestnaná Bratislava - Devínska Nová Ves
63 Iveta Šteffeková JUDr. 55 advokátka Bratislava - Podunajské Biskupice
101 Jana Balogová 44 poštová úradníčka Krásnovce
29 Jana Lachkovičová 51 výrobná pracovníčka Bratislava - Petržalka
86 Ján Bošanský 61 publicista Bratislava - Staré Mesto
42 Janka Mokranová Mgr. 42 učiteľka Topoľčany
88 Ján Varga Ing. 67 dôchodca Vyšná Rybnica
95 Jaroslav Lašut Ing. 66 dôchodca, živnostník Košice - Západ
96 Jozef Furťa 50 invalidný dôchodca Jatov
6 Jozef Šolc Ing. 57 stavebný inžinier, občiansky aktivista Bratislava - Staré Mesto
75 Július Šárközi 58 rómsky aktivista Lučenec
60 Juraj Chlebík 49 nezamestnaný Trenčín
89 Juraj Libera DiS.art. 57 učiteľ hudby, dirigent orchestra Michalovce
81 Juraj Trstenský 44 živnostník, novinár Poniky
93 Jurij Martynov 32 kuchár Bratislava - Karlova Ves
83 Katarína Balogová Mgr. 35 učiteľka, mediátorka Michalovce
32 Katarína Blahovcová 37 opatrovateľka Bratislava - Rusovce
51 Katarína Petrusová Ing. 58 štátna zamestnankyňa Lučenec
20 Lenka Kapustová 28 matka na materskej dovolenke Topoľčany
72 Ľubica Mikušová 51 administratívna pracovníčka Bratislava - Petržalka
80 Ľubica Tirpáková Mgr. 39 mediátorka, poradkyňa Košice - Sídlisko Ťahanovce
26 Ľudmila Klimková 42 manažérka Lukavica
59 Marcel Harničár Mgr. 36 technik Prešov
13 Marek Baláž 57 dôchodca Handlová
57 Mária Chorvátová Ing. 57 nezamestnaná Opatovce
33 Marián Funtík Ing. 56 technik Žilina
69 Mária Reptová 56 správkyňa registratúry Košice - Sídlisko KVP
1 Mária Ritomská JUDr. 56 poslankyňa NR SR Bratislava - Nové Mesto
49 Martin Krenický Mgr. 43 matematik Ďačov
47 Martin Rojček Mgr. 31 obchodno-technický zástupca Žilina
68 Matilda Mašlanková Mgr. 49 opatrovateľka Sereď
41 Milan Brachňák Ing. 58 strojný inžinier Bratislava - Petržalka
11 Milan Hrtan 47 podnikateľ Bardejov
56 Milan Hrtan 28 stavebný technik Vaniškovce
62 Milan Janek 52 živnostník Dolný Kubín
10 Milan Kicka Ing. 56 živnostník, obchodný zástupca Sobrance
17 Milan Lajčiak 61 konateľ spoločnosti Žilina
16 Milan Tomkuliak JUDr. 58 právnik Krivá
70 Miroslav Gráner Ing. 61 nezamestnaný Žemberovce
14 Miroslav Sečany 39 revízny technik Bratislava - Petržalka
34 Miroslav Zaťko Bc. 39 technik Zlaté Moravce
64 Miroslav Zeman Ing. 29 nezamestnaný Bratislava - Ružinov
25 Monika Pirovits 48 účtovníčka Bratislava - Petržalka
8 Ondrej Urban MUDr. 59 sociálny antropológ Banská Bystrica
15 Patrik Bujna 43 riaditeľ rádia WOW Ludanice
3 Pavol Krišpinský 47 podnikateľ Belá - Dulice
38 Peter Britka 45 živnostník Levice
98 Peter Ivan Ing. 27 doktorand Levice
9 Peter Lipták MUDr. 56 lekár, protikorupčný aktivista Bratislava - Nové Mesto
71 Peter Müller 40 stavebný technik Zborov
31 Peter Sihelský 35 prevádzkový elektrikár Kokava nad Rimavicou
36 Renáta Minová Ing. 51 občianska aktivistka Bratislava - Staré Mesto
28 Richard Laktiš 41 technik Zlaté Moravce
2 Robert Beňo Mgr. 53 podnikateľ Modra
53 Roman Bukový 35 operátor CNC strojov Martin
61 Roman Zágora 43 elektrotechnik Púchov
45 Ružena Halajčiková Mgr. 42 učiteľka Prešov
55 Sandra Mihalecová 25 živnostníčka, aktivistka ZŤP Bratislava - Staré Mesto
92 Silvia Saremaslaniová Ing. 37 vodička Brvnište
74 Terézia Rujáková Mgr. 54 živnostníčka Ľubiša
102 Tibor Révay Ing. 52 stavebný technik Veľká Čausa
94 Tomáš Šošovec 32 podnikateľ Ružomberok
46 Viktor Macanga 45 programátor Bratislava - Ružinov
23 Viliam Mokráň Ing. 58 stavebný inžinier Nitra
24 Vladimír Lauš JUDr. 58 invalidný dôchodca Bratislava - Karlova Ves
37 Vladimír Neumann 53 živnostník, občiansky aktivista Pezinok
27 Vladislav Cocuľa Ing. 61 manažér Bardejov
78 Vlasta Zajacová MUDr. 54 zubná lekárka Košice - Dargovských hrdinov
99 Zsolt Tárnok MVDr. 55 veterinárny lekár Humenné
91 Zuzana Očenášová 37 predavačka Bratislava - Karlova Ves

Vývoj preferencií politickej strany podľa prieskumov