Parlamentné voľby 2016 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Vývoj výsledkov strany

# Rok Počet hlasov Percentuálny výsledok Počet kresiel v parlamente
1 2016 4 559 0,17 %

Zvolení poslanci v parlamentných voľbách 2016

Táto strana nemá zvolených poslancov.

Kandidáti na poslancov v parlamentných voľbách 2016

# Meno Titul Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu
136 Adriána Mojžišová Mgr. 35 referentka Brezno
76 Albín Humenský 62 technik Iňačovce
54 Alica Stračárová Ing. 50 podnikateľka Bratislava - Ružinov
97 Andrea Kandravá Mgr. 29 špeciálna pedagogička Svidník
6 Andrej Sliacky Mgr. 27 podnikateľ Banská Bystrica
60 Angelika Tanková 21 účtovníčka Jánovce
18 Anna Ivánková Ing. 50 živnostníčka Pusté Úľany
112 Anton Bánovský 66 technik BOZP Sereď
111 Beata Felová PhDr. 75 historička umenia, novinárka Bratislava - Staré Mesto
145 Dalibor Eliáš 26 pilčík Prakovce
137 Dana Čillíková 52 vedúca prevádzky Banská Bystrica
65 Daniela Lenčová Mgr. 30 špeciálna pedagogička Jasenová
20 Daniel Belko 32 vodič, záchranár Brezno
108 Denisa Zaťková 43 živnostníčka Banská Bystrica
115 Dušan Segedy 21 nezamestnaný Hostišovce
73 Elena Majerová Mgr. 48 poradkyňa Brezno
139 Emil Kisel 61 dôchodca Gelnica
142 Emil Novák 67 riaditeľ firmy Banská Bystrica
100 Erik László 25 manažér cenotvorby Tomášov
85 Eva Medveďová JUDr. Mgr. 36 manažérka Banská Bystrica
113 Eva Olachová Bc. 35 sociálna pracovníčka Stropkov
41 František Bartoš 36 podnikateľ Kračúnovce
147 František Haris 31 elektrotechnik Hurbanovo
148 Gabriela Berkyová 27 nezamestnaná Svätý Anton
56 Gabriela Juríková 35 účtovníčka Jaklovce
21 Gabriel Kollár Ing. 63 politik Bratislava - Staré Mesto
86 Gabriel Timko 48 živnostník Michalovce
127 Gabriel Žiga 38 živnostník Lemešany
143 Helena Baheľová 25 nezamestnaná Svätý Anton
34 Ingrid Kosmeľová Mgr. 46 učiteľka Banská Štiavnica
46 Ivana Matušková Mgr. 42 živnostník Jelenec
74 Iveta Orosová Mgr. 51 pedagogička primárneho vzdelávania Bratislava - Petržalka
62 Iveta Talánová 34 sociálna pracovníčka Rimavská Sobota
87 Jana Džulová 34 čašníčka Medzilaborce
117 Jana Fedorková 25 študentka Vyšná Olšava
106 Ján Bela 39 živnostník České Brezovo
27 Ján Hraško 53 projektový manažér Bratislava - Staré Mesto
10 Janka Bursová PhDr. Mgr., PhD. 52 vysokoškolská učiteľka Liptovská Teplá
98 Ján Kollár 55 údržbár Svätý Anton
52 Ján Longauer Ing. 62 dispečer Brezno
11 Ján Potocký Bc. 27 obchodný zástupca Michalovce
28 Ján Šimko Ing. 64 podnikateľ Bratislava - Nové Mesto
114 Ján Sliacky 59 podnikateľ Banská Bystrica
138 Jaroslav Benko 46 vodič Bratislava - Ružinov
8 Jaroslav Jenčo MUDr. 56 lekár Hontianske Moravce
78 Jaroslav Krnáč 23 zamestnanec samosprávy Ožďany
90 Jaroslav Mochnacký 45 murár Frička
123 Jaroslav Vaňo 30 mestská zeleň - robotník Košice - Džungľa
124 Jaroslav Vaňo 51 robotník Košice - Džungľa
36 Jiří Shejbal Mgr. 59 diplomovaný tréner Košice - Nad jazerom
55 Jozef Benčič 50 stredoškolský učiteľ Bratislava - Rača
59 Jozef Fekiač Ing. 31 živnostník Banská Bystrica
48 Jozef Popjak 56 nezamestnaný Mokroluh
96 Jozef Űberlauer 47 živnostník Remetské Hámre
75 Júlia Skorková Mgr. 36 operátorka Šarišské Bohdanovce
150 Július Mako Ing., CSc. 58 starosta Želovce
126 Justína Žigová 37 kuchárka MŠ Lemešany
49 Kamil Slota 36 podnikateľ Svidník
94 Karol Štrbák 40 živnostník Košice - Krásna
84 Katarína Oslovičová 28 robotníčka Stropkov
23 Katarína Pauková JUDr. 51 právnička Hostišovce
51 Klaudia Hložeková Mgr. 46 referentka v lekárni Pata
68 Ladislav Líška 47 živnostník Lučenec
83 Ladislav Pondi 29 nezamestnaný Košice - Džungľa
129 Ladislav Sivák 45 nezamestnaný Stropkov
5 Ladislav Slebodník Ing. 58 technik Bratislava - Podunajské Biskupice
121 Lenka Olčáková Bc. 39 podnikateľka Vyšná Olšava
50 Ľubomír Čižmár 39 manažér Bratislava - Ružinov
149 Ľubomír Eliaš 27 nezamestnaný Prakovce
58 Lucia Harisová Mgr. 33 špeciálna pedagogička Bratislava - Petržalka
103 Lucia Kudlačová 32 chyžná Krčava
57 Lucia Staroňová Bc. 35 referentka Banská Bystrica
99 Lukáš Daniš 21 študent VŠ Ružiná
130 Lukáš Filip 27 robotník Košice - Západ
131 Marcela Filipová 23 robotníčka Košice - Džungľa
16 Marcela Gallová 44 živnostníčka Banská Bystrica
64 Marek Čulen 35 slobodný umelec Pernek
122 Marek Šamko 28 nezamestnaný Košice - Džungľa
53 Mária Černá 36 živnostníčka Banská Bystrica
125 Mária Holubová 38 nezamestnaná Košice - Džungľa
119 Mária Legiňová 53 podnikateľka Breznička
4 Marián Geci Ing. 45 podnikateľ Roztoky
101 Marián Haško 45 nezamestnaný Tuhár
81 Marián Kovaľ Mgr. 45 učiteľ Svidník
132 Marianna Spišáková Mgr. 27 tímlíderka Prešov
26 Marián Šivara 54 starosta Rimavské Brezovo
92 Marta Kicová 51 živnostníčka Banská Bystrica
69 Marta Maskaliková PhDr. 65 podnikateľka Bukovce
133 Martina Adamová 42 predavačka Banská Bystrica
144 Martina Durbáková 34 nezamestnaná Svätý Anton
116 Martin Juričak 35 podnikateľ Lokca
40 Martin Kovář Ing. 34 vedúci lesníckeho obvodu Divín
24 Martin Magura 36 konateľ Michalovce
88 Martin Petruška 32 športový masér Michalovce
95 Martin Šíp 43 kuchár Sobrance
47 Michal Antuš Ing. 68 dôchodca Vranov nad Topľou
29 Michal Janek 32 podnikateľ Visolaje
66 Mikuláš Bogľarský 40 podnikateľ Okrúhle
2 Milan Lopašovský PharmDr. 52 farmaceut Bratislava - Staré Mesto
43 Milan Marečák Ing. 53 podnikateľ Poprad
17 Milan Mojžiš Ing. 35 výskumník Brezno
120 Milan Sihelsky 52 podnikateľ Lokca
1 Milan Urbáni MUDr., CSc., MPH 71 lekár Banská Bystrica
19 Miroslav Andrássy Mgr. 40 diplomovaný tréner Košice - Šaca
67 Miroslav Budáč 27 zamestnanec samosprávy Dobroč
63 Miroslav Menykö Ing. 58 projektant Dulova Ves
105 Miroslav Šamko 24 nezamestnaný Košice - Džungľa
45 Monika Matušiaková Mgr. 53 poradkyňa Brezno
70 Monika Pulmannová 32 predavačka Svätý Anton
109 Norbert Papanec 39 vodič Lučenec
13 Ondrej Chovanec 43 vedúci supermarketu Humenné
38 Ondrej Kralina 73 dôchodca Divín
71 Pavol Neupauer Ing. 32 vedúci konštruktér Topoľovka
79 Pavol Valko Bc. 50 obchodný zástupca Zemplínska Široká
72 Pavol Zvarík Ing. 63 dôchodca Bystrá
33 Peter Hysek Ing. 27 doktorand Staré Hory
140 Peter Jurčák 35 operátor výroby Jaklovce
146 Peter Kraslan 32 chladiar Hurbanovo
7 Peter Regina Bc. 48 starosta Dolné Kočkovce
35 Peter Špacír Ing. 47 ekonóm Chorvátsky Grob
37 Peter Švec Mgr. 45 pedagóg Hontianske Moravce
128 Peter Vajdiar 35 podnikateľ Lokca
89 Peter Zachar 33 obchodný zástupca Lúčky
12 Radovan Séleš 48 palič Hrnčiarske Zalužany
32 Robert Hazucha Ing. 55 podnikateľ Staré Hory
104 Robert Hrnčiar 52 podnikateľ Banská Bystrica
93 Roman Haris 38 vodič Bratislava - Petržalka
31 Roman Pivarči Ing. 46 konateľ Tomášovce
3 Simona Guláková 34 starostka Svätý Anton
107 Slavomír Oláh 56 robotník Rimavské Brezovo
102 Stanislav Bubelini Ing. 66 podnikateľ Košice - Sever
39 Stanislav Halčin Ing. 45 učiteľ ZŠ Slovenská Ves
141 Stanislav Jurík 41 riaditeľ výroby Kojšov
82 Stanislav Zaťko 42 skladník Banská Bystrica
9 Štefan Bartoš 49 živnostník Divín
30 Štefan Ladičkovský Ing. 52 starosta Topoľovka
22 Štefan Ondik Ing. 43 štátny zamestnanec Snina
118 Štefan Vraštiak 36 podnikateľ Lokca
134 Tibor Matula 64 podnikateľ Košice - Sídlisko Ťahanovce
14 Tomáš Jozaniak 31 podnikateľ Bratislava - Staré Mesto
110 Tomáš Privits 26 kuriér Tomášov
15 Tomáš Zemko Mgr. 31 obchodný riaditeľ Nová Dubnica
77 Viera Kubalíková Mgr. 35 manažérka Bratislava - Staré Mesto
61 Viera Sabová 54 zamestnankyňa štátnej správy Svätý Anton
44 Viera Šándorová 56 realitná maklérka Košice - Západ
80 Viera Sokolíková 44 zdravotná sestra Nová Dedinka
42 Vladimír Popovič Ing. 59 futbalový manažér Jasov
25 Vladislav Berkovič 48 personalista Pezinok
135 Vladislav Konôpka 60 súkromný podnikateľ Želovce
91 Zuzana Hrašková 23 špecialistka cenotvorby Bratislava - Petržalka

Vývoj preferencií politickej strany podľa prieskumov