Parlamentné voľby 2016 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség (MKDA-MKDSZ)

Vývoj výsledkov strany

# Rok Počet hlasov Percentuálny výsledok Počet kresiel v parlamente
1 2016 2 426 0,09 %

Zvolení poslanci v parlamentných voľbách 2016

Táto strana nemá zvolených poslancov.

Kandidáti na poslancov v parlamentných voľbách 2016

# Meno Titul Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu
89 Adrián Bášti 26 konštruktér Tachty
7 Ajnacska B. Nagy 41 politologička Dolný Pial
23 Alexander Végh Ing. 26 strojný inžinier Večelkov
51 Alojz Rigó 26 marketingový manažér cestovného ruchu Kostolné Kračany
107 Andrea Menyhértová 32 vychovávateľka Fiľakovo
109 Angela Darócziová 55 upratovačka Veľký Kamenec
34 Anikó Nagyová Bc. 26 ekonómka Zemné
27 Anna Doczyová 49 podnikateľka Viničky
84 Attila Béda Ing. 77 dôchodca Bratislava - Ružinov
8 Attila Kardoš 61 krajský prednosta rómskej iniciatívy Bátorove Kosihy
75 Bianka Béresová 21 kozmetička Hosťovce
1 Csaba Fehér 39 historik Komárno
20 Csaba Káposztás Ing. 46 energetik Turňa nad Bodvou
45 Edita Riczo Pribéková 26 predavačka Malý Kamenec
67 Erika Ádámová 46 podnikateľka Šurice
14 Eva Jurčáková 32 učiteľka Veľké Trakany
66 Eva Kolberová 23 študentka Dunajská Streda
106 Eva Nešťáková 47 predavačka Fiľakovo
53 Éva Várady Gál 40 administratívna pracovníčka Búč
87 Evelína Kissová 29 chemička Šaľa
24 František Kendi 55 dôchodca Svätuše
17 František Timko 62 podnikateľ Streda nad Bodrogom
10 František Turanský PaedDr. 56 riaditeľ školy Malý Kamenec
31 Gábor Piski 53 invalidný dôchodca Obid
95 Gabriel Agócs 29 stolár Čamovce
85 Gabriel Pál 30 administratívny pracovník Fiľakovo
47 Gellért Mag Bc. 24 bezpečnostný manažér Rimavská Sobota
9 Gergely Bartók 23 študent Turňa nad Bodvou
64 Gyöngyike Kovácsová 45 podnikateľka Večelkov
101 Helena Šutková 59 vedúca farmaceutická laborantka Bratislava - Petržalka
86 Henrieta Vámos 42 opatrovateľka Biel
54 Imrich Hegyi 60 podnikateľ Fiľakovo
79 Imrich Zsemlye 47 živnostník Dolné Saliby
2 István Mázik PhDr. 58 kultúrno-výchovný pracovník Fiľakovo
96 Iveta Baloghová 46 obchodná zástupkyňa Streda nad Bodrogom
92 Iveta Horváthová 49 predavačka Nána
25 Jácint Kecskeméti Mgr. 30 praktikant Štúrovo
63 Ján Allarám 50 technický manažér Šahy
13 Ján Allarám Mgr. 27 učiteľ Šahy
49 Janka Cimoradská Mgr. 54 majsterka prevádzky Bratislava - Vrakuňa
57 Ján Orvoš 69 podnikateľ Komárno
100 János Sárközi 42 manažér kultúry Svätý Peter
99 Ján Szűcs 42 zootechnik Zemianska Olča
44 Jozef Brauis Ing. 26 bezpečnostný manažér Gemer
41 Jozef Mihály 34 pedagóg Šurice
32 Jozef Pál 62 stavebný technik Fiľakovo
26 Jozef Sárközi 31 peňažný špecialista Komárno
82 Judita Bozó 28 aranžérka Nová Bašta
46 Judita Nagyová Bc. 60 sociálna pracovníčka Trhová Hradská
90 Július Kovač 46 vedúci servisu Belina
3 Károly Drapák Ing. 66 dôchodca Mužla
15 Katarína Botlóová Mgr. 60 špecialistka pre verejné obstarávanie Bratislava - Podunajské Biskupice
80 Ladislav Ádám 56 stavebný technik Šurice
12 Ladislav Bartók Ing. 64 projektový manažér Turňa nad Bodvou
58 Ladislav Füzes 39 pracovník bezpečnostnej služby Drienovec
73 Ladislav Gulyás 47 programátor CNC-strojov Fiľakovo
38 Ladislav Kovács 44 podnikateľ Fiľakovo
18 Ladislav Morvay Ing. 55 podnikateľ Bratislava - Ružinov
91 Ladislav Wágner 30 ošetrovateľ Kráľovský Chlmec
59 Ľudovít Szabó 49 podnikateľ Trhová Hradská
60 Magdaléna Danková 41 finančná poradkyňa Sečianky
33 Magdaléna Dobóová 55 ekonómka Malé Trakany
16 Marcel Fagyas 39 starosta Vrbovka
83 Mária Abaháziová 41 strojníčka Vojka
70 Mária Munková 44 operátorka Dvory nad Žitavou
97 Mária Silliková 28 operátorka Dunajská Streda
98 Melinda Menyhértová 36 kaderníčka Fiľakovo
19 Melinda Vicena Ing. 31 ekonómka Svätý Peter
94 Michal Kišš 56 prekládkový pracovník Strážne
71 Michal Pankovics 63 dôchodca Košice - Nad jazerom
50 Mikuláš Krivánsky 65 dôchodca Košice - Západ
88 Mikuláš Sokol 52 vodič autobusu Zemplín
22 Mónika Maráz 35 učiteľka MŠ Komárno
48 Monika Ragányová 33 opatrovateľka Dobrá
39 Nikoleta Orvošová 27 právnička Komárno
28 Nora Borbélyová 36 podnikateľka Dunajská Streda
42 Norbert Bacskai 34 mechanik Černochov
81 Norbert Janetka 26 zachovávateľ tradícií Komárno
103 Norbert Mészáros 52 dôchodca Klin nad Bodrogom
5 Oľga Mrvová 51 zdravotná pracovníčka Bratislava - Ružinov
29 Olivér Nagy 57 vedúci pracoviska Veľké Trakany
35 Ondrej Fajd 53 podnikateľ Belina
77 Otto Kluka 25 mechanik Tachty
104 Patrik Juhász 24 mechanik počítačových sietí Čamovce
6 Peter Gornyitzki Mgr. 44 podnikateľ Streda nad Bodrogom
4 Peter Havasi 66 redaktor Košice - Staré Mesto
108 Róbert Ádám 50 nezamestnaný Šurice
102 Róbert Baláž 49 nástrojár Fiľakovo
56 Robert Zupko 51 slobodný umelec Fiľakovo
36 Roland Nadický 30 elektrikár Malá Tŕňa
61 Sándor Juhász 51 elektrotechnik Pavlová
110 Silvia Nistelbergerová 38 sanitárka Veľké Trakany
11 Štefan Juhász 59 podnikateľ Šíd
65 Štefan Sallai 48 rušňovodič Malý Kamenec
55 Szilárd Bugár 42 poštár Malé Dvorníky
37 Tibor Hloska 43 telekomunikačný technik Trnávka
93 Tibor Rácz 39 automechanik Čamovce
74 Tibor Szeles 33 technik Komárno
52 Tímea Oroszlányová 39 elektrotechnička Vinica
78 Timea Zsilinská 43 dôchodkyňa Zemplín
69 Tomáš Buris 37 strojár Vinica
30 Tomáš Kovács Ing. 25 bezpečnostný manažér Večelkov
76 Tünde Tóthová 37 operátorka Dunajská Streda
72 Valér Viderman 35 krupiér Kameničná
43 Veronika Zsolnayová 26 špeciálna pedagogička Baka
21 Viktor Muššák Ing. 63 dôchodca Košice - Sever
68 Zoltán Takács 28 zdravotný asistent Dunajská Streda
40 Zsolt Szalay 38 kontrolór kvality Zlatná na Ostrove
105 Zuzana Ádámová 29 cukrárka Šurice
62 Zuzana Ádámová 51 ekonómka Šurice

Vývoj preferencií politickej strany podľa prieskumov