Parlamentné voľby 2020 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Vývoj výsledkov strany

# Rok Počet hlasov Percentuálny výsledok Počet kresiel v parlamente
1 2020 9 260 0,32 %

Zvolení poslanci v parlamentných voľbách 2020

Táto strana nemá zvolených poslancov.

Kandidáti na poslancov v parlamentných voľbách 2020

# Meno Titul Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu
20 Adriana Ferenčíková Mgr. 54 učiteľka Trstená
70 Adrián Štefánik 21 učiteľ Bratislava
30 Aladár Kiss Ing. 59 nemocničný pracovník Medveďov
59 Alžbeta Baginová 57 poľnohospodárka Kolárovo
26 Andrej Galo Ing. 43 ekonóm Piešťany
71 Anton Berczy Bc. 52 technik Topoľčianky
47 Bibiána Rusnáková 53 maloobchodná špecialistka Ľubotice
55 Dominika Ondiková 23 nezamestnaná Rohožník
25 Emília Čuntalová 44 operátorka výroby Povina
46 Erika Bašteková Bc. 31 záhradníčka Jasenica
63 Erik Hlavatý 26 SZČO Prešov
1 František Oravec 48 SZČO Haniska
62 Imrich Mati 38 farmár Čaňa
28 Jana Groholová 43 administratívna pracovníčka Košice
22 Ján Cenkner 47 pracovník v poľnohospodárstve Lastomír
68 Ján Deminger 52 nezamestnaný Komárno
35 Ján Fördös 43 samostatne hospodáriaci roľník Kolárovo
27 Ján Lacko 52 športový manažér Košice
9 Ján Schürger Ing., PhD. 35 obchodný manažér Vyšný Medzev
45 Jaroslav Cerovský 53 SZČO Hriňová
2 Jaroslav Jánoš Ing. 52 obchodný manažér Košice
10 Jaroslav Pavelek Ing. Bc. 54 konateľ Vitanová
42 Jaroslav Szabó 52 SZČO Seňa
60 Jaroslav Valenta 64 dôchodca Košice
11 Jozef Tokár 63 dôchodca Brezno
67 Judita Forróová 55 predavačka Topoľníky
61 Katarína Molnárová 49 fakturantka Kolárovo
36 Ladislav Kalmár 43 konateľ Kolárovo
13 Ladislav Karafa 35 manažér Haniska
21 Ladislav Slebodník Ing. 62 technik Bratislava
19 Liana Petrušková Mgr. 41 terénna sociálna pracovníčka Michalovce
34 Lívia Mušinská 37 živnostníčka Čaňa
52 Ľubomír Begáni 45 elektrotechnik Blažice
33 Lucia Bakšiová 22 nezamestnaná Geča
37 Lukáš Paľo 30 samostatne hospodáriaci roľník Rohožník
15 Marek Boka Ing. 42 novinár Michalovce
40 Marek Petrík Bc. 31 pracovník v poľnohospodárskej výrobe Košice
12 Mária Csenkeyová Bc. 42 SZČO Bratislava
29 Marián Tóth 41 geodet Košice
6 Mária Paľová 26 hlavná kontrolórka obce Rohožník
17 Marta Burdová PaedDr. 45 odborná lektorka Humenné
38 Martina Groholová 38 nezamestnaná Košice
7 Martin Boldižár MVDr., PhD. MRCVS. 45 veterinárny lekár Košice
57 Martin Mošpan 36 signalista na železnici Žbince
69 Milan Belko Mgr. 28 štátny radca Banská Bystrica
31 Miloš Okrutský 47 manažér kvality Udiča
65 Nikoleta Holá 41 SZČO Dunajská Streda
58 Oto Csizmár 49 konateľ dopravnej zdravotnej služby Haniska
48 Patrik Božidar 24 SZČO Dlhé nad Cirochou
5 Patrik Magdoško 42 manažér Strážske
49 Patrik Zajac 26 pracovník v poľnohospodárskej výrobe Haniska
64 Pavel Egri 62 SZČO Dunajská Streda
41 Pavol Gaži 44 traktorista Valaliky
14 Peter Valek Ing. 39 lesník Námestovo
56 Peter Varga 52 hasič - záchranár Košice
18 Rastislav Josipčuk 42 SZČO Vinné
3 Raymond Kopka 48 obchodný manažér Nitrianske Hrnčiarovce
54 Róbert Kamzík 46 bača Lehota nad Rimavicou
8 Robert Pikáli 55 výrobný riaditeľ Kolárovo
66 Roland Bagin 34 samostatne hospodáriaci roľník Kolárovo
53 Silvia Magurová 42 kaderníčka Strážske
4 Štefan Bagin 61 samostatne hospodáriaci roľník Kolárovo
23 Štefan Dvorčák Ing. 60 technik Nižná Slaná
39 Štefan Karas 48 SZČO Slovinky
51 Tibor Borka 52 samostatne hospodáriaci roľník Vrbová nad Váhom
50 Tibor Pál 43 samostatne hospodáriaci roľník Kolárovo
44 Tomáš Bagin 34 samostatne hospodáriaci roľník Imeľ
43 Tomáš Šefčík 31 SZČO Jasenica
24 Vasil Šíp 37 lesník Ulič
32 Vladislav Fedič Ing. 27 poradca Ruský Hrabovec
16 Zuzana Holocsiová 35 SHR - farmárka Janíky

Vývoj preferencií politickej strany podľa prieskumov

Prieskumy pre túto stranu nie sú k dispozícii.